Meny
Annons

Kontakt

VILL DU PRENUMERERA, SKÖTA DINA PRENUMERATIONSÄRENDEN ELLER HAR DU FRÅGOR OM DIN PRENUMERATION?

Annons

Ha alltid ditt niosiffriga kundnummer tillgängligt när du kontaktar vår kundservice.

1. Se om du kan hitta svar på din fråga – de vanligaste frågorna kan du hitta svar på här >

2. Kontakta oss via vårt formulär – det är det snabbaste och bästa sättet att komma i kontakt med kundservice >

3. Om du vill sköta ditt ärende per telefon nås kundtjänst på telefonnummer 042-444 30 00.

Öppettider kundservice: 

Måndag-fredag: 08.00-20.00
Lördag-söndag: 10.00-16.00

Öppettider självservice:

Dygnet runt, alla dagar

4. Är du prenumerant så kan du logga in och sköta dina egna ärenden här >

5. Skicka brev: Aller media, Kundservice, 251 85 Helsingborg

 

För vårt senaste prenumerationserbjudande – klicka här >

 

HAR DU ETT ALLMÄNT ÄRENDE, VILL DU PRATA MED NÅGON HOS OSS MEN DU VET INTE RIKTIGT VEM – VILL DU HELT ENKELT BLI HJÄLPT VIDARE? RING VÅR VÄNLIGA VÄXEL SÅ HJÄLPER DE DIG:

Tel: 08-57 80 10 00

Mejl: ellered@elle.se

Postadress/skicka post: ELLE, Box 27 700, 115 91 Stockholm

Besöksadress/skicka bud: Humlegårdsgatan 6, 114 46 Stockholm

Fakturaadress: Aller media, ELLE, 251 85 Helsingborg

 

 

GÄLLER DIN FRÅGA WWW.ELLE.SE:

Lisa A 128724_final

Lisa Arnell (redaktör elle.se och träning)

08/57 80 12 15

lisa.arnell@elle.se

 

FÖR PERSONLIG KONTAKT MED ELLES TIDNINGSREDAKTION:

 

Chefredaktör, modechef och ansvarig utgivare:

Cia9391 _final

Cia Jansson

08/57 80 12 00

ellered@elle.se

 

Art director:

nina-oja-elle-ad

Nina Oja

08/57 80 12 13

nina.oja@elle.se

 

Redaktionschef:

Mari8862_final

Mari Janson

08/57 80 12 06

mari.janson@elle.se

 

Redaktionssekreterare:

jenny-bergquist

Jenny Bergquist 

08/57 80 12 12

jenny.bergquist@elle.se

Lovisa7514_final

Lovisa Lundström (tjl)

08/57 80 12 11

lovisa.lundstrom@elle.se

 

Mode

Jenny7753_final

Jenny Fredriksson (redaktör)

08/57 80 12 03

jenny.fredriksson@elle.se

Josephine7995_final

Josephine Aune (moderedaktör)

08/57 80 12 16

josephine.aune@elle.se

aiste-elle

Aiste Suliokaite (modeassistent)

08/57 80 12 09

aiste.suliokaite@elle.se

axel-elle

Axel Scholtzé (modeassistent)

08/57 80 12 10

axel.scholtze@elle.se

Medverkande moderedaktör:

Lisa Lindqwister

lisa.lindqwister@elle.se

 

Skönhet & hälsa:

Carin7071_final

Carin Hellman (skönhetsredaktör)

08/57 80 12 04

carin.hellman@elle.se

 

Formgivning:

Kristina8350_final

Kristina Brusvall

08/57 80 12 01

kristina.brusvall@elle.se

Inger37200_final

Inger Larsson 

08/57 80 46 71

inger.larsson@elle.se

 

 

Redaktionsassistent och koordinator:

Sara8584_final

Sara Jerkert (tjl)

08/57 80 12 08

sara.jerkert@elle.se

 

ANNONSERA I TIDNINGEN ELLE:

För all info och kontaktuppgifter till alla säljare – klicka här >

Lotta Cederbom (annonsdirektör)

08/57 80 11 69

lotta.cederbom@aller.se

Materialfrågor?

Kontakta oss på annons.hbg@aller.se.

ANNONSERA PÅ ELLE.SE:

För all info och kontaktuppgifter till alla säljare – klicka här >

Klara Grivans (försäljningschef)

08-57 80 11 91, 0706-14 25 10

klara.grivans@aller.se

Materialfrågor?

Kontakta oss på traffic@aller.se.

FÖR KONTAKT MED MARKNADSAVDELNING & AFFÄRSUTVECKLING:

Marknad

Maria Sjölander (senior varumärkeschef ELLE)

08/57 80 12 80

maria.sjolander@aller.se

Elin Gummesson (junior varumärkeschef ELLE)

08/57 80 11 70

elin.gummesson@aller.se

Stina Samolov tjl (eventchef)

08/57 80 12 82

stina.samolov@aller.se

Anna Jakobsson (projektledare event)

08/57 80 11 93

anna.jakobsson@aller.se

***

ELLE ges ut av Aller media AB. Organisationsnummer 556002-8325. Adress: ELLE, Box 27700, 115 91 Stockholm. Besöksadress: Humlegårdsgatan 6, Stockholm. Tel 08/57 80 10 00. E-post ellered@elle.se. För ej beställt material, text och bilder, ansvaras ej. Ej heller ansvaras för material som beställts men som saknar avsändare. Denna tidnings utlåning i förvärvssyfte förbjudes. Eftertryck av text och bilder förbjudes. Eventuell vinstskatt betalas av vinnaren i tävlingar och lotterier som anordnas av ELLE. Anställda vid Aller media, och deras anhöriga, får ej delta i ELLEs tävlingar.

Annons
Annons










Mobilsajt: / AV