Meny
Annons

Kontakt

HAR DU ETT ALLMÄNT ÄRENDE, VILL DU PRATA MED NÅGON HOS OSS MEN DU VET INTE RIKTIGT VEM – VILL DU HELT ENKELT BLI HJÄLPT VIDARE? RING VÅR VÄNLIGA VÄXEL SÅ HJÄLPER DE DIG:

Tel: 08-57 80 10 00

Mejl: ellered@elle.se

Postadress/skicka post: ELLE, Box 27700, 115 91 Stockholm

Besöksadress/skicka bud: Humlegårdsgatan 6, 114 46 Stockholm

Fakturaadress: Aller media, ELLE, 251 85 Helsingborg

PRENUMERERA I ELLE OCH PÅ ELLE.SE

Mer info och kontaktpersoner hittar du även längre ner på sidan.

 

VILL DU PRENUMERERA ELLER SKÖTA DINA PRENUMERATIONSÄRENDEN:

Du kan sköta alla dina prenumerationsärenden på nätet, du gör det här!

Eller om du vill sköta ditt ärende per telefon:

– Ring automatisk kundservice 042-444 30 00, alla dagar kl 06.00–20.00

– Ring personlig service 042-444 30 54, vardagar kl 08.00–16.00.

– Beställa premier/gåvor 042-444 30 40.

– E-post: kundservice@aller.se

Ha alltid ditt niosiffriga kundnummer tillgängligt när du kontaktar vår kundservice.

För vårt senaste prenumerationserbjudande – klicka här!

 

GÄLLER DIN FRÅGA WWW.ELLE.SE:

Lisa Arnell (redaktör)

08/57 80 12 15

lisa.arnell@elle.se

 

FÖR PERSONLIG KONTAKT MED ELLES TIDNINGSREDAKTION:

Redaktionsassistent:

Sara Jerkert

08/57 80 12 08

sara.jerkert@elle.se

Chefredaktör, ansvarig utgivare & förlagsredaktör:

Hermine Coyet Ohlén

nås via assistent på 08/57 80 12 08

ellered@elle.se

Modechef, creative director & ställföreträdande ansvarig utgivare:

Cia Jansson

08/57 80 12 07

ellered@elle.se

Redaktionschef:

Mari Janson

08/57 80 12 06

mari.janson@elle.se

Art director:

Sofia Rastbäck

08/57 80 12 13

sofia.rastback@elle.se

Redaktionssekreterare:

Lovisa Lundström

08/57 80 12 11

lovisa.lundstrom@elle.se

Redaktörer:

Marie-Louise Marc

08/57 80 12 12

marie-louise.marc@elle.se

Erika Vallin (tjl)

08/57 80 12 14

erika.vallin@elle.se

Kordinator

Emma Aspelin (tjl)

08/57 80 12 02

emma.aspelin@elle.se

T.f. koordinator:

Sara Jerkert

08/57 80 12 08

sara.jerkert@elle.se

Mode

Jenny Fredriksson (redaktör)

08/57 80 12 03

jenny.fredriksson@elle.se

Josephine Aune (moderedaktör)

08/57 80 12 16

josephine.aune@elle.se

Henrika Bonn (modeassistent)

08/57 80 12 09

henrika.bonn@elle.se

gustav

Gustav Broström (modeassistent)

08/57 80 12 10

gustav.brostrom@elle.se

Medverkande moderedaktörer:

Lisa Lindqwister

lisa.lindqwister@elle.se

Emma Elwin

emma.elwin@elle.se

Skönhet & hälsa:

Carin Hellman (skönhetsredaktör)

08/57 80 12 04

carin.hellman@elle.se

Layout:

Kristina Brusvall

08/57 80 12 01

kristina.brusvall@elle.se

Magda Lipka-Falck

08/57 80 12 05

magda.lipkafalck@elle.se

inger_larsson_120x90

Inger Larsson 

08/57 80 46 71

inger.larsson@elle.se

 

ANNONSERA I TIDNINGEN ELLE:

För all info och kontaktuppgifter till alla säljare – klicka här >

Lotta Cederbom (annonsdirektör)

08/57 80 11 69

lotta.cederbom@aller.se

Maria Karlsson (försäljningschef)

08/57 80 11 56

maria.karlsson@elle.se

Materialfrågor?

Kontakta oss på annons.hbg@aller.se.

ANNONSERA PÅ ELLE.SE:

För all info och kontaktuppgifter till alla säljare – klicka här >

Klara Grivans (försäljningschef)

08-57 80 11 91, 0706-14 25 10

klara.grivans@aller.se

Materialfrågor?

Kontakta oss på traffic@aller.se.

FÖR KONTAKT MED MARKNADSAVDELNING & AFFÄRSUTVECKLING:

Marknad

Maria Sjölander (senior varumärkeschef ELLE)

08/57 80 12 80

maria.sjolander@aller.se

Elin Gummesson (junior varumärkeschef ELLE)

08/57 80 11 70

elin.gummesson@aller.se

Stina Samolov (eventchef)

08/57 80 12 82

stina.samolov@aller.se

Anna Jakobsson (projektledare event)

08/57 80 11 93

anna.jakobsson@aller.se

***

ELLE ges ut av Aller media AB. Organisationsnummer 556002-8325. Adress: ELLE, Box 27700, 115 91 Stockholm. Besöksadress: Humlegårdsgatan 6, Stockholm. Tel 08/57 80 10 00. E-post ellered@elle.se. För ej beställt material, text och bilder, ansvaras ej. Ej heller ansvaras för material som beställts men som saknar avsändare. Denna tidnings utlåning i förvärvssyfte förbjudes. Eftertryck av text och bilder förbjudes. Eventuell vinstskatt betalas av vinnaren i tävlingar och lotterier som anordnas av ELLE. Anställda vid Aller media, och deras anhöriga, får ej delta i ELLEs tävlingar.


Annons


Annons











Mobilsajt: / AV