HM Home öppnar butik idag (24/9)

24 sep, 2009
Av
För att spara den här artikeln
måste du vara medlem
Logga in på ditt kontoellerSkapa ett konto här!
Annons

[nggallery id=810]

Nu tar H&M:s inredningskollektion klivet ut från lagerhyllorna och in på butikernas motsvarighet till TV:s Prime time. Mitt på Drottninggatan i Stockholm slår de idag upp portarna till sin nya inredningsbutik H&M Showroom där hela Home-kollektionen finns att titta och klämma på – och så klart att köpa när man inspekterat klart.

Vi var där igår kväll och tjuvtittade på härligheterna och precis som i de ordinarie klädbutikerna finns det något för alla.

Få det bästa av ELLEs värld - anmäl dig till våra nyhetsbrev

Vi handplockar vårt bästa innehåll åt dig med maxad inspiration och de senaste trenderna. Utöver det får du ta del av exklusiva erbjudanden, tävlingar och inbjudningar till olika event. Fyll bara i dina uppgifter här så sköter vi resten! ♥

Ovan ser du bilder från butiken samt några ELLE-favoriter ur kollektionen. Om du inte bor i Stockholm går allt fortfarande att beställa via hm.com.

Av Lisa Arnell Foto: H&M

Annons